ASDTC

ASDTC Mühendislik, Endüstriyel Fikirlerin Gerçekleşme Merkezidir. 

ASDTC Mühendislik, Türkiye'de savunma  sanayi ve ulaşım teknolojisinde; kritik malzemelerin yurt içi veya dışından  tedariğini sağlayan, elektronik bileşen / kablaj ve mekanik parça veya malzeme imalatındaki en son yenilikleri destekleyen ve  kaliteli ağ çözümü , soğuk zincir ürün teslimi,  kimyasal malzemeler , nitelikli kablolar ve yazılım teknolojileri konusunda yetkilisi olduğu veya çözüm ortağı bulunduğu alt imalatçıları ile birlikte büyük bir kapasiteye sahiptir.

Raylı Araçlara ait; Lokomotif kapıları , metro kapıları ,  güç  üniteleri ve bu ünütelere ait taşıma kutuları, kontrol yazılımlarını geliştirirken parametrik rüzgâr-tüneli deneyleri ile patentine sahip olduğu bir çok reçete ve tasarıma sahiptir.

Ürettiğimiz ürünlerimizin tamamı akredite laboratuvarlar tarafınca onaylanmış ve uluslararası sertifikara sahiptir.

“Harika Fikirler , Gelişimi Kaçınılmaz Kılar.” 

Türkiye'de havacılık ve savunma teknolojisinin gelişmesinde; kritik parçaların tedarik ve imalatındaki en son yenilikleri destekleyen kaliteli hizmetleri ve elektrik ara bağlantı çözümleri, ağ çözümü, elektronik bileşen çözümü sağlama konusunda büyük bir kapasiteye sahiptir.
Mühendislik alanında sektörün öncüsü 200’den farklı yerli ve yabancı üretici veya raf ürün satıcısı iş ortağımız ile güç birliği yapmakta ve geniş ürün gamımızla statükoya meydan okumaktayız.

Her türlü sektörden talep gören; yenilikçi ürünlerimiz , çözümlerimiz ve hizmetlerimiz ile uluslar arası etik standartlara uygun sürdürülebilir ve gelişime açık teknolojiye yatkın iş ahlakımız ve müşterimize olan saygımız ile  firmaların büyüme hızlarına ve insanların günlük yaşamlarındaki hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlıyoruz.

Endüstriyel fikirlerimiz, müşterilerimizin işlerinde büyümesine ve ülkemizi ileriye götürmesine katkıda bulunur. 
Sürdürülebilir ve gelişime açık teknoloji merkezli proje ofisi mantığıyla yürüttüğümüz iş yapma geleneğimiz, uzun zaman ve konusunda yüksek tecrübeye sahip personelimizle güvenilir çözüm ortağı olmamızı sağlamıştır. Bu da; insanları, kazandır kazan mantığı ile birlikte kazanmayı  ve çevreye duyarlı dünyamızı daha yaşanabilir bir geleceğe taşırken, uzun süreli iş birliklerinde müşterilerimizle ortak değer yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptığımız anlamına gelir. 
 

Siteyi Ziyaret Et